Оглас од претпријатие Објавени: дек. 03 2023 03:30

Ubava namestena kuka vo Gorce Petrov

ЕУР

Објавени: дек. 03 03:30
Прегледи: 81
Се продава куќа во Ѓорче Петров на улица Македонска Преродба 26А.
Kуќата е со површина од 69м2 и со дворно место од 280м2.
Цена 700 евра метар квадрат, има простор за договор.
Опис на линк

ires

Агенција за недвижност, посредништво и консултански услуги
Посети ја страната на нашата продавница

11 Октомври бр.79А 1-7 Скопје-Центар Прикажи на мапата

072264171

https://www.ires.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижност, посредништво и консултански услуги

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации