Оглас од претпријатие Објавени: јан. 25 2021 02:53

KUKA VO BARDOVCI

Објавени: јан. 25 02:53
Прегледи: 10
Се продава куќа во Бардовци градба 2014 година,со квадратура од 83м2 и 700м2 дворно место.Куќата е на високо приземје ,самостојна со две спални соби,дневна со кујна,гостинско вц,бања и подрум 20м2.Цена по договор.
шифра.2037
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации