Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Куќа | Куќа за продажба, kuka vo ohrid, kuka vo dracevo, kuka vo skopje достапни на Pazar3

Куќа | Пазар3 е водечка онлајн платформа за огласување во Македонија за продажба на куќи и недвижности. Нашиот сајт обезбедува богат избор на куќи во секое градско и селско подрачје во Македонија, што го прави идеален избор за оние кои бараат свој нов дом или инвестиција во недвижности. Со нашите напредни функции за пребарување и филтрирање со клучни зборови како: se prodava kuka, se prodava kuka vo skopje, продавам стара куќа, se prodava kuka vo prilep корисниците можат лесно да ги пронајдат куќите кои одговараат на нивните потреби и буџет.
Пазар3.mk не е само платформа за купување и продавање на куќи, туку и за изнајмување, објавување на огласи и директна комуникација со продавачите. Со нашата услуга, сите процеси се олеснети и овозможени, што го прави искуството на купување и продавање на недвижности удобно и ефикасно.

23 апр. 20:17 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kukja vo Trubarevo

Број на соби: 4
23 апр. 19:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja vo Butel 2

Број на соби: 6
20 апр. 15:31 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава Куќи

Број на соби: 7
18 апр. 08:53 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Куќа во Владевци

Број на соби: 4
17 апр. 19:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Nova nevselena kuka vo Tetovo

164 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 7
17 апр. 11:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во Кисела вода

Број на соби: 3
16 апр. 10:45 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

се продава куќа ‚Ченто

1 ЕУР

Број на соби: 3
12 апр. 13:07 Куќи/Вили  ·  Кочани  ·  Чешиново-Облешево

Продажба на куќа

Број на соби: 4
05 апр. 14:33 Куќи/Вили  ·  Радовиш

Kuka za prodazba vo blizina na centarot na gradot

Број на соби: 7
01 апр. 13:03 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Куќа во стар Дојран

Број на соби: 9
29 мар. 20:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka vo centar vo Tetovo

230 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 мар. 22:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 7
26 мар. 04:48 Куќи/Вили  ·  Прилеп

renovirana kujka vo varos

89 000 МКД

Број на соби: 5
25 мар. 11:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 мар. 23:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA KUKJA VO TAFTALIDZE

Број на соби: > 10
24 мар. 20:42 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ

1 ЕУР

Број на соби: > 10
22 мар. 16:21 Куќи/Вили  ·  Прилеп

Kuka I dvorno mesto 2 dekari

Број на соби: 2
21 мар. 23:31 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka vo Bitola

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 мар. 18:37 Куќи/Вили  ·  Штип

Се продава куќа на одлична локација во Штип!

1 МКД

Број на соби: 3
20 мар. 12:00 Куќи/Вили  ·  Ресен

Се продава куќа во С. Стење - Ресен, Преспа

Број на соби: 3
17 мар. 14:48 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka vo centarot na Bitola

Број на соби: > 10
16 мар. 16:29 Куќи/Вили  ·  Кичево

Kuka za prodazba

Број на соби: 2
15 мар. 13:51 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНА КУЌА ВО ГЕВГЕЛИЈА

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 мар. 12:29 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SE PRODAVA KUKJA VO KAVADARCI

Број на соби: 4
12 мар. 10:39 Куќи/Вили  ·  Штип

se prodava kuka

Број на соби: 5
12 мар. 10:36 Куќи/Вили  ·  Штип

Kuka vo centarot na Stip

Број на соби: 5
07 мар. 00:03 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SPRAT OD KUCA

52 000 МКД

Број на соби: 3,5
06 мар. 21:06 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

Број на соби: 3
06 мар. 09:03 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

продавам куќа Кавадарци

Број на соби: 8
28 фев. 20:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka i deloven prostor

620 000 ЕУР

Број на соби: 6
28 фев. 14:05 Куќи/Вили  ·  Охрид

Vila so bazen vo Ohrid

350 000 ЕУР

Број на соби: 9

Продажба на куќи на Пазар3


Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи. Дали куќата е со отворен паркинг или затворен parking, дали има клима, каков вид на klima уред, дали има sopstveno parno, дали таа куќа е опремена со кујнски елементи, дали има простории за канцеларии, магацини, дали просторот е реновиран и тн.
На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, kuka vo suto orizari и друго.
Со најголемата понуда на недвижности во Македонија, нашиот сајт е најдоброто место за почеток на Вашите барања. Внимавајќи на Вашите потреби, Ви овозможуваме лесното пребарување со користење на клучни зборови како продавам куќа, Куќа за продажба, kuka vo ohrid, kuka vo dracevo, kuka vo skopje, потоа може да пребарате и како "namestena kukja vo skopje, куќи во скопје, se продава куќа и тн.
При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица. Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.
Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.
Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, kat od kuka и многу други огласи за куќи и вили.


Огласување на Вашите куќи и вили


Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?
Или сте агенција за недвижности која продава kuki, kancelarii, magacini vo Makedonija?
Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa и гарантираме резултат.
Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.
Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации