Оглас од претпријатие Објавени: јул. 13 2021 02:44

Nova kuka od 250m2 na plac od 500m2 Pintija

Објавени: јул. 13 02:44
Прегледи: 21
903...Партенон Недвижности продава кука во Пинтија во новата населба со површина од 250м2 на плац од 500м2. Куката е нова речиси и некористена градена 2020година, вода, струја и канализација, имотен лист. Подрум 50м2 приземје 80м2 дневна една спална и бања, катот 120м2 3спални, бања и дневна со кујна и трпезарија...5 тераси паркинг во двор....
цена 110 000еу...
Повеке информации на 071/257-405
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na promet so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na promet so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации