Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sprat od kuka

Се продава од: Danica Taskova 14 фев. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кавадарци
Prodavam sprat od kuca na odlicna lokacija nad gimnazijata.. Cena po dogovor
Danica Taskova
078526235
Leaflet
Кон почеток