Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

Вчера 20:22 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Се продава куќа во село Крапа

Број на соби: 3
Вчера 15:39 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 13:07 Куќи/Вили  ·  Кочани  ·  Чешиново-Облешево

Продажба на куќа

Број на соби: 4
09 апр. 08:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Битола

СТАН ВО ЦЕНТАР

Број на соби: 3
08 апр. 12:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuki na Vodno Przino Crnice

Број на соби: 4
08 апр. 08:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vila kuka vo Gorno Nerezi

Број на соби: > 10
05 апр. 14:33 Куќи/Вили  ·  Радовиш

Kuka za prodazba vo blizina na centarot na gradot

Број на соби: 7
01 апр. 13:03 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Куќа во стар Дојран

Број на соби: 9
31 мар. 13:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja vo Butel 2

Број на соби: 6
30 мар. 10:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел 2

1 ЕУР

Број на соби: 3
29 мар. 20:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka vo centar vo Tetovo

230 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 мар. 22:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 7
26 мар. 16:45 Куќи/Вили  ·  Куманово

Се продава куќа во н. Доброшане - 104м2

Број на соби: 5
26 мар. 04:48 Куќи/Вили  ·  Прилеп

renovirana kujka vo varos

89 000 МКД

Број на соби: 5
25 мар. 11:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 мар. 23:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA KUKJA VO TAFTALIDZE

Број на соби: > 10
24 мар. 20:42 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ

1 ЕУР

Број на соби: > 10
23 мар. 07:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Nova nevselena kuka vo Tetovo

169 999 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
22 мар. 16:21 Куќи/Вили  ·  Прилеп

Kuka I dvorno mesto 2 dekari

Број на соби: 2
21 мар. 23:31 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka vo Bitola

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 мар. 18:37 Куќи/Вили  ·  Штип

Се продава куќа на одлична локација во Штип!

1 МКД

Број на соби: 3
20 мар. 12:00 Куќи/Вили  ·  Ресен

Се продава куќа во С. Стење - Ресен, Преспа

Број на соби: 3
18 мар. 19:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija Kuka vo Starot den na Ohrid 156m2

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 мар. 14:48 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka vo centarot na Bitola

Број на соби: > 10
16 мар. 16:29 Куќи/Вили  ·  Кичево

Kuka za prodazba

Број на соби: 2
15 мар. 13:51 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНА КУЌА ВО ГЕВГЕЛИЈА

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 мар. 12:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kukja vo Gorno Lisice od 88m2 na plac od 321m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 мар. 12:29 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SE PRODAVA KUKJA VO KAVADARCI

Број на соби: 4
12 мар. 10:39 Куќи/Вили  ·  Штип

se prodava kuka

Број на соби: 5
12 мар. 10:36 Куќи/Вили  ·  Штип

Kuka vo centarot na Stip

Број на соби: 5
07 мар. 00:03 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SPRAT OD KUCA

52 000 МКД

Број на соби: 3,5
06 мар. 21:06 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

Број на соби: 3
06 мар. 09:03 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

продавам куќа Кавадарци

Број на соби: 8
29 фев. 20:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Mavrovo vselliva vila 154m2 so 460m2 ograden dvor

125 000 ЕУР

Број на соби: 5
28 фев. 20:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka i deloven prostor

620 000 ЕУР

Број на соби: 6
28 фев. 14:05 Куќи/Вили  ·  Охрид

Vila so bazen vo Ohrid

350 000 ЕУР

Број на соби: 9
27 фев. 18:25 Куќи/Вили  ·  Прилеп

Куќа во близина на Гимназија "Мирче Ацев"

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
27 фев. 15:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka so lokal vo naselba Potok vo Tetovo

179 999 ЕУР

Број на соби: 3
26 фев. 20:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka 100m²

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 фев. 19:35 Куќи/Вили  ·  Куманово

Се продава куќа/земја Ново Село

59 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 фев. 01:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Moderna kuka vo naselba Lisice

200 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Онлајн

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации