Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Belica

50 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Real estate agency GRANDE HOME 21 јан. 12:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AERODROM NAMESTEN STAN 45M2 150 EUR
KARPOS 4 NOV  58m2 STAN 900 EUR
Stan od 55m2 vo Karpos 1 100 EUR
Magacin od 252m2 vo Pintija 275 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Prodavam kuka od 166m2 so namena za Deloven objekt, ima dokument i za ribnik. Placot e okolu 1700m2 i se naoga do asfalten pat, pomegu Belicka reka,vikano mesto Tulejka. Cena 50.000evra.tel. 071209744 078442537
Real estate agency GRANDE HOME
Prostep mk Ексклузивна продажба и издавање на станови и плацови и дел.простории
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078442537
Real estate agency GRANDE HOME
078442537
Leaflet
Stan od 73m2 vo Kapistec namesten 350 EUR
Crnice novi stanovi 85m2 1 050 EUR
Se izdava stan od 41m2 vo Centar 280 EUR
Namesten stan vo Karpos 220 EUR
Кон почеток