Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova kuka 500 m2

50 МКД

Се продава од: Radojko 23 мар. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Kukata e nova 500m2 cel objekt
Kujkata se naoga vo s.Samokov
Radojko
076828404
Leaflet
Кон почеток