Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

28 фев. 10:42
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
26 септ. 15:07
Линк
Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka na ul Dragorska Bitola

Број на соби: 8
Вчера 22:08
Линк
Куќи/Вили  ·  Крушево

ДВА ОБЈЕКТИ ВО КРУШЕВО

45 000 ЕУР

Број на соби: 10

Вчера 22:08
Линк
Куќи/Вили  ·  Крушево

ДВА ОБЈЕКТИ ВО КРУШЕВО

45 000 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 21:47 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:36 Куќи/Вили  ·  Куманово

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP "98000€" NAD KLANICA!!

98 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 15:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija kuka na 7mi Noemvri centar,na 3 visini

300 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 11:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo zavrsna faza na gradba vo Kisela Jabuka

77 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 09:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Kozle odlicna lokacija 255m2 plus dvor

219 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
29 фев. 21:54 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Куќа во Joakim Krchovski 68 - Скопје

800 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
29 фев. 21:10 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Nov Dojran

150 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
29 фев. 20:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ubava kuka od 200m2 i dvor od 700m2 vo Radishani

240 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
29 фев. 20:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
29 фев. 19:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Se prodava kukja na ul.: Mihajlo Rajcevic vo Tetovo

155 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
29 фев. 17:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Privaten rezidencijalen kompleks na kukji

185 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 фев. 16:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Se prodava kukja vo blizina na "6min" M. Recica, Tetovo

67 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
29 фев. 16:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namestena kuka vo Dame Gruev 360m2 so cel plac 414m2

260 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 фев. 16:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka plus apartmani vo Katlanovo i cel plac 1610m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 фев. 16:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Dracevo 60m2 so cel plac 580m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
29 фев. 15:29 Куќи/Вили  ·  Тетово

Prodavam kukja vo Tetovo

153 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
29 фев. 13:48 Куќи/Вили  ·  Гостивар

AGENCiONI PER SHIT BLERJE ALi BABA

Број на соби: 4
29 фев. 12:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Crnice pod Vodno (KISELA VODA)

180 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
29 фев. 09:43 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka so 4 individualni stanana Vodno.

Број на соби: > 10
29 фев. 09:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na dva kata so dvorno mesto

Број на соби: 5
Површина: 100
29 фев. 07:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продаваат две куќи во Визбегово

Број на соби: 3
Површина: 200
29 фев. 07:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka vo Pestani

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 фев. 06:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
29 фев. 06:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

SE PRODAVA KUKJA VO KATLANOVO

43 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
29 фев. 05:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gjorce Petrov KUKA NA GLAVNA ULICA

140 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
29 фев. 05:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Хром кука на плац 300 м2

138 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 фев. 05:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ѓ.Петров кука ЕДИНЕЧНА со голем двор

130 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
28 фев. 23:59
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Izdavam vikendica vo Gorno Sonje

Број на соби: 4
Површина: 140
28 фев. 20:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Imot so kukja vo Jane Sandanski, pred Oresani

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
28 фев. 18:41
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Oglas za prodazva/izdavanje Villa Sunny Side Skopje

Број на соби: 3,5
28 фев. 17:42 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUX KUKA SO DVA BAZENA VO BARDOVCI

Број на соби: 7
28 фев. 16:42 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kukja vo K.Voda 133m2 so Dvor 441m2 -Vednas Do S-Block SANIK

125 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
28 фев. 16:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

290 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 фев. 16:13 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam kuka vo Zlokukani 200m2 kaj Tomato p

175 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
28 фев. 15:25 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Плац на Водно со поглед на Скопје

Број на соби: 5
28 фев. 15:01 Куќи/Вили  ·  Кочани

Се продава куќа на одлична локација во Кочани

86 000 ЕУР

Број на соби: 10
28 фев. 13:22 Куќи/Вили  ·  Радовиш

Se prodava kuka so deloven prostor, garaza i plac

1 ЕУР

Број на соби: 10
28 фев. 11:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kukja vo Zdanec

330 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 фев. 10:42
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
28 фев. 10:32 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava kuka vo naselba Chento

83 000 ЕУР

Број на соби: 5

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации