Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР

33 000 ЕУР

Се продава од: Vullnet 22 фев. 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
Shitet shtepi ne lagjen Gazibabe, Cair. Shtepia esht 120m2, ka 4 dhoma dhe 2 podruma. Ka oborr me siperfaqe 40 m2. Vetem per bleres serioz 075333661
Vullnet
Кон почеток