Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzna kuka vo Cento

0 ЕУР

Се продава од: Liman 22 апр. 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
- Prizemje: Golem salon 70m2 so parno greenje, trpezarija, kujna, 2 wc, izlez na terasa i vo dvor kompletno hortikulturno ureden.

- 1Kat : Golem salon so parno greenje, tri spalni sobi i sekoja so balkon, 1wc, 1kupatilo.

- 2kat : golem salon, 4 spalni sobi sekoja so balkon, golemo kupatilo i wc.

Na potkrovjeto ima napraveno ploca i moze da se adaptira za ziveenje po zelba.

Kukjata e odlicna za ziveenje i za povekje familii zasto raspolaga so poveke zasebni vleza.
Vo predniot del ima i zatvorena garaza.

Kukata e ekstra za ziveenje. Cena na kukata samo na lice mesto, ne na telefon.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации