Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so plac

0 МКД

Се продава од: Светлана 19 јун. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Куќа од 100м2 со плац од 430м2, на одлична локација во населба Пржино, веднаш до шумата, со поглед кон градот. Парцелата е самостојна и има можности за доградба како и нова градба.
Цена по договор.
Светлана
078279889
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации