Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRIZEMNA RENOVIRANA DVOSOBNA KUKA VO GORCE PETROV

45 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 15 септ. 14:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата

PLAC ZA SEMEJNA KUKA NASELBA GOCE DELCEV 25 000 EUR
DVOSOBEN NOV STAN GJORCHE PETROV 41 M2,SO SPALNA !!! 45 050 EUR
ODLICHEN OPREMEN STAN SPROTI UNIVERZALNA 46 M2 270 EUR
STAN SO 3  SPALNI TAFTALIDZE/KOMENSKI BEZ DANOK 1 010 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
SE PRODAVA PRIZEMNA KUKA VO GORCE PETROV, VO NEPOSREDNA BLIZINA NA POLICIJATA.
KUKATA E VO POVRSINA OD 40 M2, OD PROSTORII POSEDUVA DNEVNA SO KUJNA I TRPEZARIJA, ODVOENA KOMFORNA SPALNA SOBA, I BANJA.
CELOSNO E RENOVIRANA.
MINI DVORCE.
CENATA E DOGOVORNA !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата
SEMEJNA KUKA NA 2 KATA NASELBA LISICE 0 EUR
FOR RENT SE IZDAVA VODNO 80m2 550 EUR
ZA IZNAJMUVANJE TROSOBEN  K.VODA RAMPA 76 M2 300 EUR
NOV VSELIV STAN VO GORCE PETROV 34 M2 1 KAT 780 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации