Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Се продава од: Marjan 25 септ. 11:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Se prodava kuka vo Stip

Nova gradba 2015 godina

200m2 vnatresna povrsina

300m2 dvorno mesto so garaza

Telefon za kontakt: 078/415-491

Telefon za kontakt: 078/650-785
Кон почеток