Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 610m2 vo Tetovo

0 ЕУР

Се продава од: БУРИМ Вчера 10:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
близу касарна / Afer kazermes /(тетовчанка)
БУРИМ
+39872257597
Кон почеток