Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 29 2022 08:29 Моментално гледате: 1

Parceli za fotovoltaici so i bez dozvoli

Објавени: ноем. 29 08:29
Прегледи: 1211
Моментално гледате: 1
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSRI NOVUS POSREDUVA PRI PRODAZBA NA PARCELI ZA FOTOVOLTAICI SO DOZVOLA ZA GRADBA, I POSREDUVA DO DOBIVANJE NA DOZVOLA ZA GRADBA
RASPOLAGAME SO RAZLICNI KVADRATURI OD 2HA-250HA
070 825 500

informacii na
074 205 518
[email protected]
Опис на линк

Агенција за недвижности - "NOVUS"

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Посети ја страната на нашата продавница

Скопје

070825500

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Скопје 070825500

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации