Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO NAS DAME GRUEV

42 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 02 септ. 10:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата

EDINECNA BARAKA VO TRNODOL SO USLOVI ZA GRADBA 135 000 EUR
BARAKA SO DOGRADBA CENTO SO IZLEZ NA 2 ULICI 75 000 EUR
NOV STAN TAFTALIDZE 81 M2 CETIRISOBEN 85 050 EUR
EKSKLUZIVNA KUKA VO PRZINO 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Се продава празен плац во нас.Даме Груев ( со маркица за градба) на агол на 2 улици.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата
PLAC VO LISICE BLIZU RESTORAN RAGUZA 600M2 60 000 EUR
NOV TROSOBEN STAN KAPISTEC SPROTI ZEBRA 61m2 73 200 EUR
KOMPLET OPREMEN STAN UNIVERZALNA 80m2 79 500 EUR
SE IZNAJMUVA OPREMEN STAN UNIVERZALNA 65M2 270 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации