Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

A2 GRADEZNA PARCELA KISELA VODA

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 15 јан. 14:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
NOV STAN VEDNAS VSELIV KAJ MVR 63м2 1 050 EUR
STAN VO GRADBA TAFTALIDZE 1 45 150 EUR
GARSONJERA VO AVTOKOMANDA 22m2 13 500 EUR
PONUDA NA NOV STAN VO VLAE 52m2 41 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
ШИФРА: 450 Се продаваат повеќе парцели за градба со А2 маркица во Кисела Вода,парцелите се една до друга со вкупна изграденост 26.163.000м2.
Контакт тел: 077/904-349
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
ODLICNA PONUDA NA STAN VO HROM 55м2 47 000 EUR
PREKRASEN KOMOTEN STAN VO CENTAR 106m2 1 250 EUR
PONUDA NA STAN VO CENTAR 42 000 EUR
Prekrasen nov stan na 5 Min od Centar na Skopje 39 000 EUR
Кон почеток