Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLACEVI NAD SORAVIJA VODNO 820m2 I 2300m2

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 06 мај 19:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1299 Огласи во продавницата

STAN KAJ MLECEN ITNO 55 000 ЕУР
GRADEZNA PARCELA GORNO SONJE 1500 M2 DO ULICA 30 МКД
KOMPLET RENOVIRAN I OPREMEN STAN VO AERODROM 65M2 65 000 ЕУР
KOMPLET LUKS OPREMEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
SE PRODAVAAT 2 ATRAKTIVNI PLACA NA VODNO NAD KOMPLEKS SORAVIJA VO POVRSINA OD 820 I 2300 M2.
CISTA SOPSTVENOST
PANORAMSKI POGLED,
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1299 Огласи во продавницата
KOMPLET OPREMEN STAN 48m2 KAJ KATOLICKA 290 ЕУР
STAN VO CENTAR OD 38m2 1 KAT 1 200 ЕУР
ITNO KOMPLET OPREMENA KUKA GORNO SONJE 270 M2 145 000 ЕУР
OPREMEN 50M2 KARPOS 2 DO FAKULTETITE 49 999 ЕУР
Кон почеток