Објавени: септ. 15 2023 11:38

Se izdava prazen stan vo Micurin

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 15 11:38
Прегледи: 21
Издавам празен стан во Мичурин одличен за деловен простор и живеење на приземје со посебен влез 85m2, две спални, дневна, трпезарија, купатило плус вц, два балкона. Кујна и подрум во зависност од договорот, централно греење и клима!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
21
075335110

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации