Објавени: јун. 05 2017 12:14

Stan vo N Lisice

МКД

/ месечно
Објавени: јун. 05 12:14
Прегледи: 4
Se izdava stan vo Novo Lisice,vednas pozadi benzinskata Okta,na vtor sprat, prazen.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
071-264-595

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации