Оглас од претпријатие Објавени: апр. 21 2021 10:37

ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ

Објавени: апр. 21 10:37
Прегледи: 8
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАРИ И НОВИ СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ СО КВАДРАТУРИ ОД 36-130М2.

Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации