Оглас од претпријатие Објавени: мар. 07 2022 11:26

Stan vo Gorce Petrov 82m2

Објавени: мар. 07 11:26
Прегледи: 7
се продава нереновиран стан во ѓорче петров 76м2 станбена површина и 6м2 тераси-лоѓијии,има 2 спални соби ,дневна со трпезарија,посебна кујна,бања и гостинско вц.станот е на 5/5 ката нема лифт ,греење на струја.се продава празен или наместен.
цена по договор.

шифра.2111
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации