Објавени: мар. 31 2017 10:06

STAN 82m2 KULA SIMPO 1KAT PARNO MOZE ZAMENA POMAL

Објавени: мар. 31 10:06
Прегледи: 2
СЕ ПРОДАВА СТАН 82м2 ВО КУЛА СИМПО НА 1ви КАТ.ГОЛЕМА ДНЕВНА, 2 -СПАЛНИ, ТРПЕЗАРИЈА, ПОСЕБНА КУЈНА,СОНЧЕВ...,ЈУГОЗАПАДЕН СО ПАРНО,ОДРЖАН,СО ЛИФТ А ИМА И ГАРАЖА ОДМА ДО ЗГРАДА.МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ.
СТАНОТ Е ИЗВОНРЕДЕН ВО ПОГЛЕД НА МЕСТОПОЛОЖБА, ОРЈЕНТИРАНОСТ, КАТ, РАСПОРЕД, ЗАТОПЛУВАЊЕ, КВАЛИТЕТ НА ГРАДБА, ОДРЖАНОСТ....МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА ПОМАЛ,,,,,,,
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
071629179

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации