Македонски | Shqip | English |

Битола | Живеалишта | Станови

02 авг. 16:05
Линк
,

Се издава луксузен стан во центар на Битола

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
06 авг. 11:56
Линк
,

Trosoben stan vo Pelagonka 1

47 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70

Денес 00:44 ,

Se izdava stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 6
Површина: 100
Вчера 15:42 ,

Nov stan garsonjera vo Bitola

730 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 11:15 ,

Stan od 46m2

31 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 01:21 ,

Se izdava namesten stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Вчера 00:10 ,

Stan od 53m2 vo Bitola

34 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 авг. 23:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
07 авг. 22:50 ,

Se iznajmuva stan vo Bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
07 авг. 20:36 ,

Delumno renoviran namesten stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 авг. 17:49 ,

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
07 авг. 17:41 ,

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
07 авг. 14:18 ,

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
07 авг. 13:01 ,

Stan od 42m2 vo Nova Bitola

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 авг. 12:51 ,

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
06 авг. 18:21 ,

Se izdava nenamesten stan na prvi sprat Atpazar

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
06 авг. 13:18 ,

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 70
06 авг. 13:15 ,

NOV STAN 90m2 PLUS 30m2 Aria Residence & Spa

Број на соби: 3
Површина: 90
06 авг. 11:56 ,

Trosoben stan vo Pelagonka 1

47 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
02 авг. 16:05 ,

Се издава луксузен стан во центар на Битола

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
02 авг. 13:54 ,

Издавам наместен стан

Број на соби: 2
Површина: 50
30 јул. 11:39 ,

Se izdava stan

Број на соби: 1
28 јул. 22:29 ,

Se izdava stan vo strogiot cenar na gradot

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
28 јул. 14:32 ,

Stan kaj gorno Vero Bitola

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
28 јул. 14:05 ,

SE IZDAVA STAN VO BITOLA

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
27 јул. 20:48 ,

Se iznajmuva stan od 100m2 vo Bitola

Број на соби: 6
Површина: 100
Кон почеток