Објавени: јул. 24 2017 08:28

Stan od 42m2 vo Bitola ITNO

ЕУР

Објавени: јул. 24 08:28
Прегледи: 8
renoviran...instalacija nova...vodovod ...kupatilo...
vredi da se vidi...stanot e na prv sprat..
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
075211541

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации