Оглас од претпријатие Објавени: јул. 08 2023 12:06

Sanrajs nov trosoben stan 60m2 na 4 kat so lift strog centar

ЕУР

Објавени: јул. 08 12:06
Прегледи: 28
Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba NOV trosoben stan od 60 m2 (52 m2 + 7 m2 terasa po imoten list) na 4 kat so lift vo nova zgrada vo strogiot centar na Ohrid vo neposredna blizina na starata carsija i cinarot so juzna orientacija.
Stanot poseduva dnevna soba so izlez na terasa na jug, dve spalni sobi so izlez na zaedncka terasa na severoistok, hodnik, kupatilo.
Parketen pod, PVC dograma, sigurnosna vlezna vrata, nadvoresni elektricni roletni.....
Kvalitetna gradba gradena spored site standardi za energetska efikasnost, mal broj na stanovi....
Vednas vselliv, so cist imoten list kako i idealen del od zemjisteto pod zgrada, dvornoto mesto i zaednickite prostorii.
Se prodava i garaza od 20 m2.
Prva prodazba bez danok na promet.
Odlicna moznost.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации