Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SANRAJS - Ohrid

Агенција за недвижности

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Булевар Туристичка бр 28/1-8

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 191
12 окт. 10:31

Sanrajs stan 34 m2 vo nas. Bolnicki kompleks

25 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации