Оглас од претпријатие Објавени: авг. 10 2023 09:37

Sanrajs Renoviran Stan 62 m2 na 2 kat jug strog centar

ЕУР

Објавени: авг. 10 09:37
Прегледи: 41
Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba na renoviran trosoben stan od 62 m2 (47 m2 + 15 m2 terasa) na vtor kat jug, vo strogiot centar na gradot vo neposredna blizina na carsijata i pazarot.
Stanot ima vo vladenie i dvor so povrsina okolu 50 m2.
Raspored:
- dnevna soba so kujna, i izlez na terasa, spalna soba so izlez na terasa i detska soba.
Karakteristiki:
Aluminiumska dograma, blindor vlezna vrata, laminaten pod...
Vednas vselliv
Cist imoten list.
Za site potrebni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации