Оглас од претпријатие Објавени: окт. 30 2023 08:40

Sanrajs stan 47m2 Bul.Turisticka h.Donco renoviran

ЕУР

Објавени: окт. 30 08:40
Прегледи: 127
Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba ubavo stance od 47 m2 na 5 kat bez lift na Bul.Turisticka vo blizina na hotel Flamengo, poranesen hotel Donco.
Stanot e vo odlicna sostojba,renoviran i namesten...
Raspored: dnevna soba so trpezarija, kujna i izlez na terasa, spalna soba, mala detska soba, hodnik, kupatilo.
PVC dograma, blindor vlezna, laminaten pod vo odlicna sostojba, hodnik i kujna plocka, odzak.....
Se prodava namesten.
Za poveke informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации