Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 30 2023 01:51

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

ЕУР

Објавени: ноем. 30 01:51
Прегледи: 38
Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba na ubavo dvosobno stance od 70 m2 (66 + 4m2 terasa ) na 3 kat so lift so severozapadna orientacija, vo centarot na gradot zad skalestata zgrada na ul. Bogomilska na samo tri minuti do carsija.
Ponova odlicna gradba so zapazeni standardi za energetska efikasnost.
Raspored:
- dnevna soba so trpezarija i kujna i so izlez na ubava terasa, spalna soba so izlez na istata terasa, hodnik, kupatilo.
Karakteristiki:
- laminaten pod, PVC dograma, sigurnosna vlezna vrata, nadvoresni roletni...
Stanceto e vo odlicna zacuvana sostojba, komplet namesteno, bez nikakvi dodatni vlozuvanja.
Se prodava komplet namesten so stvari i elektricni uredi i e vednas vseliv so cist imoten list.
Mirna lokacija za semeen zivot i za odmor, no i za turisticka dejnost.
Odlicna moznost.
Za site informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации