Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 16 2023 03:38

Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

ЕУР

Објавени: ноем. 16 03:38
Прегледи: 12
Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba 3 soben stan od 74m2 (+2m2 podrum na imoten list,realno e znacitelno pogolem) na 1 kat vo nas.Hristo Uzunov vo blizina na ordinacija Sonce na samo 5 minuti peski do carsijata.
Stanot e so juzna orientacija,svetol i topol i e vo dobra socuvana sostojba.
Raspored:
- prostrana dnevna soba so trpezarija i kujna i so izlez na golema terasa, spalna soba, detska soba, hodnik, kupatilo.
Karakteristiki:
PVC stolarija, pod laminat, nadvoresni roletni, odzak.
Mirna lokacija za semeen zivot i za odmor vo posirokoto centralno podracje.
Se prodava so del od stvarite a moze i prazen.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации