Оглас од претпријатие Објавени: апр. 25 2018 12:06

SANRAJS Stan 90m2 nas Hristo Uzunov trosoben juzen

ЕУР

Објавени: апр. 25 12:06
Прегледи: 29
Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba trosoben stan od 90m2 (+4m2 podrum) na 2 kat vo nas.Hristo Uzunov vo blizina na ordinacija Sonce.
Stanot e so juzna orientacija,svetol i topol i e vo odlicna sostojba.
Ima sopstveno parno greenje na elektricen kotel, a isto taka i odzak za greenje na cvrsto gorivo.
Raspored osobeno funkcionalen, prostrana dnevna soba so izlez na golema terasa, zasebna kujna so trpezarija, 2 spalni sobi, hodnik, kupatilo-renovirano so prirodna ventilacija.
Poseduva i podrum so golemina od 4m2.
Ima parketen pod i e vednas vseliv so cist imoten list.
Mirna lokacija za semeen zivot i za odmor.
Obezbeden parking.
Cenata e namalena od 63.000 eur. na 27.02.2017 i moze da bide predmet na razgovor.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации