Оглас од претпријатие Објавени: септ. 14 2023 01:47

Sanrajs trosoben stan 73m2 namesten kaj h.Flamengo

ЕУР

Објавени: септ. 14 01:47
Прегледи: 58
Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba trosoben stan od 73 m2 na 3 kat vo ponova zgrada so lift lift na Bul.Turisticka, vo neposredna blizina na hotel Flamengo (poranesen hotel Donco).
Stanot e odlicno organiziran i ubavo ureden.
Raspored:
- dnevna soba so izlez na terasa, trpezarija i kujna
- 2 spalni sobi od koi ednata so izlez na terasa
- hodnik,
- kupatilo
Karakteristiki:
- Laminaten pod, vo hodnik plocka, sigurnosna vlezna vrata...
- PVC dograma, nadvoresni roletni
- 2 klima uredi,
Svetol i topol stan za semeen zivot i za odmor, odlicno organiziran.
Se prodava komplet so stvari i elektricni uredi.
Obezbeden parking.
Za poveke informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации