Оглас од претпријатие Објавени: фев. 12 2024 09:47

Prilep. Stan od 78m2 do hotel "LIPA".

ЕУР

Објавени: фев. 12 09:47
Прегледи: 143
Стан од 78м2, нова надоградба на постоечка Пр+3 зграда, во строг центар на Прилеп. На улица „Димо Нареднико“, веднаш до хотел „Липа“ и полициската станица. Станот располага со голем дневен престој, две спални соби, еден тоалет и два балкони. Ориентација исток-запад.
Цена: 750 евра/м2.
Карактеристики:
✅ Висококвалитетни и најсовремени градежни материјали и елементи.
✅ Енергетски ефикасна градба по најнови стандарди.
✅ Термо изолација на ѕидови и кров.
➡️ ГРАТИС Соларен панел.
➡️ Комплетно уредена бања.
✅ Енергетски ефикасна ПВЦ дограма.
✅ Блиндор влезна врата и луксузни италијански внатрешни врати од реномираниот бренд „CASA Porte“.

За да закажете термин за презентација јавете се на 078 295 351.
Follow us on Facebook and Instagram: @kackar.property
Youtube channel: Kackar Property and Marketing (@kackar.property)
email: [email protected]
Опис на линк

KACKAR Property & Marketing

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Посети ја страната на нашата продавница

Никола Парапунов Прикажи на мапата

078295351

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Никола Парапунов 078295351

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации