Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
22 фев. 09:17
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno namesten stan

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
12 фев. 17:46
Линк
Станови  ·  Струмица

Se prodava stan

73 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 00:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан во капиштец карши зебра

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 23:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

HIT-PONOV TROSOBEN STAN VO KISELA VODA SO GARAZA

99 999 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан 57м2 на Рузвелтова

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА СТАН

86 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:25 Станови  ·  Прилеп

СЕ ПРОДАВА СТАН

Број на соби: 4
Вчера 20:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан 70m2 во Чаир

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 20:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на стан 81м2

Број на соби: 3
Вчера 19:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ubav cetirisoben stan 96m2 vo Gjorche Petrov

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 19:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan karshi Vero vo Kozle !

300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Капиштец, улица Козара

125 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 18:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се Продава Стан 45м2 со подземен паркинг

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Стан во 11Октомври - Згради

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Odličen stan od 66 m2 kat 2 vo blok 70

63 999 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 17:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

118 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 17:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 17:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 17:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

80 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 16:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava garsonjera od 43 m2 i terasa 6 m2

77 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 16:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ ОД 35М2

1 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 16:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СТАН ВО МИЧУРИН

Број на соби: 2
Вчера 16:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 50m2 so edna spalna vo Aerodrom

69 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 16:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Број на соби: 2
Вчера 16:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

se prodava deloven prostor/stan vo GTC skopje

Број на соби: 3,5
Вчера 16:13
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ѓорче Петров/Хром стан од 49м2 со кровна тераса 49м2

1 225 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA STAN VO KOZLE

599 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Вчера 15:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj Klinicki 58m2 so 2 spalni

111 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

112 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3

81 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan od 41m2

Број на соби: 1
Вчера 15:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Црниче 68м2

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

83 900 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 15:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Cento 73m2 nov stan vseliv na pocetok

1 050 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan od 51m2 vo Kozle

86 000 ЕУР

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации