Објавени: ноем. 22 2023 11:39

Stanovi vo izgradba Inzenering Terakota

Објавени: ноем. 22 11:39
Прегледи: 151
Се продаваат станови во изградба во зградата Теракота 04 која се наоѓа во центарот на градот. Зградата е опремена со лифт а стновите ќе имаат уредено купатило со плочки и санитарија како и уредена кујна со плочки. Становите исто така ќе бидат опремени со соларен систем за греење на вода и сплит систем лади-грее.
Телефон за контакт:075/278016
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
151
075278016

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации