Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
19 апр. 12:33
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

Број на соби: 3
13 апр. 09:00
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen Stan 46 m2 na 3 kat jug komer.ban.bl.ezero

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5

Денес 20:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан во Топанско поле

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 20:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan/suteren 34m2 vo Micurin

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 20:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 19:19
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

se prodava stan / deloven prostor

1 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Денес 17:09
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан 56м2 во ГрандПрестиж Тафталиџе 1

100 800 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 16:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan Cair Topansko pole

Број на соби: 3,5
Денес 16:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan dupleks Taf

187 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 16:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo blizina na Bugarska Ambasada

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Cento

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 16:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продажба на стан-издвоен дел од куќа Ѓорче Петров

41 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 16:03
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на целосно опремен стан

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 15:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Нов стан веднаш вселив 37м2 двособен

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:59 Станови  ·  Охрид

Нов Објект Охрид на ексклузивна локација

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 15:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nevseluvan stan vo odlicna zgrada

1 950 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

se prodava stan vo cair vo zgradata na T-mobile

Број на соби: 2,5
Денес 15:33
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се Продава Стан во Чаир

Број на соби: 1,5
Денес 15:28 Станови  ·  Битола

се продава веднаш вселив стан 49 квадрати

63 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 14:59
Линк
Станови  ·  Штип

Ehkluziven kompletno renoviran i namesten stan

119 990 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PROFAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR DO KATOLICKA CRKVA

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:29 Станови  ·  Прилеп

Se prodava nov stan vo gradba 50 m2

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:19 Станови  ·  Охрид

the most beautiful apartment

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA STAN VO KARPOSH (prizemje) 51 M2

78 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodavaat novi stanovi 30м2 , 61м2 vo Kozle

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 30
Денес 13:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 59m2 vo Dame Gruev

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava garsonjera 33m2

2 500 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 13:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA, RASADNIK 48m2

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan kaj "Silbo" - Debar Maalo

1 880 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 12:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno, Ul Crvena Voda Debar Malo 62m2 !!!

124 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno novogradba Kosta Shahov 66m2

125 400 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluzivno, 64m2 Kisela Voda!!!

96 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Eksuzivno, 113m2 Karposh ul Helsinki !!!

209 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 12:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekskluzivno, 64m2 Ziping Karposh!!!

115 200 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno 66m2 Radio bran Centar ul Hrso Smirnenski

116 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Eksuziven stan vo Gorce Petrov !!!

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluzivno novogradba Kisela Voda Rampa!!!

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

РЕКОНСТРУИРАН СТАН во Железара - 115m2

1 150 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 11:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan na ul.Leninova - Debar maalo

2 400 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Sproti Fon nov nevselen trosoben stan.

Број на соби: 3
Денес 10:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov nevselen trosoben stan sproti Fon.

Број на соби: 3
Денес 10:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

shite banes xhokened kati 4

Број на соби: 3
Денес 10:09 Станови  ·  Куманово

Се продава стан 52м2

Број на соби: 3
Денес 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ubav cetirisoben stan 96m2 vo Gjorche Petrov

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 09:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

113 000 ЕУР

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации