Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan

0 МКД

Се изнајмува од: Stan 18 окт. 07:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva celosno renoviran trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski vo Gevgelija. Stanot de iznajmuva najmalku za period od edna godina.
Leaflet
Кон почеток