Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Станови , или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 11:46 , ,

Се издава наместен стан

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
20 фев. 22:12 , ,

Stan za iznajmuvanјe

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 фев. 23:18 , ,

Se prodava

Број на соби: 3
Површина: 70
29 јан. 13:41 , ,

Se izdava stan od 65m2

Број на соби: 2
15 јан. 09:45 , ,

Stan vo centar

Број на соби: 3
Површина: 60
08 јан. 15:34 , ,

Se izdava vednas vseliva garsonjera

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
03 јан. 19:50 , ,

Se prodava

Број на соби: 2
15 дек. 06:25 , ,

Se izdava / For rent

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
24 ноем. 09:07 , ,

STAN

Број на соби: 3
14 ноем. 23:04 , ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3,5
Површина: 80
11 ноем. 11:38 , ,

Se izdava stan vo Gevgelija

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
31 окт. 15:31 , ,

Se izdava vednas vseliv stan vo centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
30 окт. 11:43 , ,

SE IZDAVA MESECNO I ZA KRATOK PRESTOJ

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
28 окт. 16:56 , ,

Se izdava / For rent

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 окт. 13:50 , ,

Se iznajmuva nov trisoben namesten stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
19 окт. 19:02 , ,

Се издава Апартман 50m2 Приземје-Гевгелија

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
19 окт. 01:59 , ,

Apartmani za dneven i dolg prestoj Gevgelija

1 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 50
30 септ. 13:18 , ,

Se izdava apartman na ul Moinski pat bb Gevgelija

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
28 септ. 18:04 , ,

Стан во Гевгелија

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
28 септ. 07:44 , ,

Stan za iznajmuvanje vo Gevgelija

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
22 септ. 12:18 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 3,5
Површина: 90

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Станови на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации