Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat apartmani so parking centar na Ohrid

16 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ALFA&OMEGA 20 фев. 13:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ALFA&OMEGA

ALFA&OMEGA

17 Огласи во продавницата

VODNO Kuka so dvor 650m2 i markica 202m2 tri nivoa -
APARTMANI  BLISKU CENTAR SO PARKING 1 000 МКД
PLAC I NIVA KAJ AERODROMOT 10 ЕУР
Termo Pecki 3 000 МКД
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Za dva i povece denovi promotivna cena 1000 den,
za povece od tri dena 900 den ,
za povece od sedum dena 800 den.
(cenata e do tri lica od den ,za plus lice 300 d.
https://www.facebook.com/10000
Sezonski ceni
Apart br 1 20-40 eur od den ,25m2
Apart br 2 25-50 eur od den ,35m2
Apart br 3 25-70 eur od den ,65m2
Se izdava stan (apartman br 4) vo CENTAR DELUX so dve spalni sobi,dneven prestoj so kujna,trpezarija ,toalet i terasa. Cena od 30-90 eur
NEW APARTMENTS **** DELUX **** CENTAR
.300 m from the lake and center.
Apartments are equipped with the new EXTRA techniques are now unpacked and everything else is also new.
The apartments range in size
No.1 25m2 20-40 eur
No.2 35m2 25-50 eur
- No 2 35 m2. doble bed sofa chair (down)
-No 1. 25 m2. double bed french bed chair (down)
BOTH ARE EQUIPPED:
Bathroom-toilet-top..Terrace with table chairs and umbrella- ,Mini kitchen TOP.,Dining table with chairs, refrigerated
TV-LCD TUNERDIGITAL 32 "LV83 * G
Digital cable with 80 programs
Air-conditioning-
-WIFI
PARKING
SPECIAL exclusive ENTRY
HYGIENE high-RAINBOW
Services 24/7
SPECIAL SERVICE: beach towels, cleaning and change of sheets and towels, washing mach

НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР
.300 m od ezero i centar
АПАРТМАНИТЕ СЕ СО ГОЛЕМИНА
Бр.1 од 25м2-20-40 eur
бр.2 со 35м2-25-50 eur
- бр2 35 м2. двокреветен лежај+тросед+фотелја(на спуштање)+додатен помошен кревет-јога (2+1+1)
-бр1. 25 м2 .двокреветен фран. лежај+фотелја(на спуштање)+додатен помошен кревет-јога. (2+2+1+1)
ДВАТА СЕ ОПРЕМЕНИ:
-Тоалет со купатило ,три врсти на пешкири,фен,шампони,купка,течен сапун и др.
-Тераса со маса столици, сушара-пружара,чадор,жардињери и др.
-Кујна со решоа, садови и целосен прибор.
-Фрижидер
Трпезариска маса со столици
.-TV-LCD-TUNERDIGITAL,32"LV83*G
-Кабловска 80 прорами
-KLIMATIZIRANO
.WI-FI-Магенда
-Паркинг
-Посебен засебен влез
-Пегла и даска за пеглање.
-Хигиена на високо ниво-RAINBOW

-Услуга 24/7 .ПОСЕБНА УСЛУГА: ПЕШКИРИ ЗА ПЛАЖА,ЧИСТЕЊЕ И ПРОМЕНА НА ЧАРШАВИ И ПЕШКИРИ,ПЕРЕЊЕ СО МАШИНА,ПЕГЛА,ПЕГЛАЊЕ.

МЕСТОПОЛОЖБА: ПОГЛЕДНЕТЕ НА МАПА. ИЛИ РАСКРСНИЦА БУЛЕВАР ТУРИСТИЧКА СО ДАМЕ ГРУЕВ 106

-ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД.
ALFA&OMEGA
НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР 300 m od ezero i centar АПАРТМАНИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО EXTRA ТЕХНИКА СЕ НОВА СЕГА ОТПАКУВАНА И СЕ ДРУГО ИСТОТАКА Е НОВО. АПАРТМАНИТЕ СЕ СО ГОЛЕМИНА Бр.1: 25м2 20-30eur бр.2: 35м2. 25-35 eur - бр2:35м2 .двокреветенлежај+тросед+фотелја(на спуштање) -бр 1 : 25 m2 .двокреветен лежај+фотелја(на спуштање) ДВАТА СЕ ОПРЕМЕНИ: -TOALET KUPATILO SO TRI GOLEMINI NA PESHKIRI, SAPUN,SHAMPONI, -TERASA so masa i stolici cador -MINI KUJNA, -TRPEZARISKA MASA SO STOLICI -FRIZIDER -TV-LCD-TUNERDIGITAL,32"LV83*G -KABLOVSKA 80 PROGRAMI -KLIMATIZIRANO -WIFI -PO POTREBA :PEGLA,DASKA ZA PEGLAWE,PESHKIRI ZA NA PLAZJA,BOKAL ZA TOPLA VODA,PERENJE SO MASHINA I USLUGA NA POVK 24/7. МЕСТОПОЛОЖБА: ПОГЛЕДНЕТЕ НА МАПА.http://ohrid.us/?page_id=1224 -ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД. ЦЕНАТА Е 50 ЕВРА ЦЕЛА ВИКЕНДИЦА ВО ЛЕТЕН ПЕРИОД , ВО ЗИМА Е ПОВИСОКА ОСОБЕНО ЗА ПРАЗНИЦИ И ДО ДВА ДЕНА
Visit our store page
Bulevar TURISTICKA / ulica DAME GRUEV 106 Show on the map
070212908
https://www.facebook.com/ApartmentsOhridLake

https://www.facebook.com/groups/313017302138320/

ALFA&OMEGA
070362229
Leaflet
ALFA&OMEGA

ALFA&OMEGA

17 Огласи во продавницата
APARTMANI  BLISKU CENTAR SO PARKING 1 000 МКД
VIKENDICA  JABLANICA SO POGLED NA OHRIDSKO EZERO -
PROMOCIJA 1000 den APARTMANI DELUX CENTAR PARKING 1 000 МКД
Stan vo centar so  pogled na ezero  4-10 Lica -
Кон почеток