Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam 3 soben stan vo Aerodrom

0 МКД

Се изнајмува од: Stevan Mitrevski 17 септ. 10:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam3.soben stan.centralno na ul Vladimir Komarov 16/2-3, Stanot se izdava na neograniceno vreme ne za studenti.Tanot e namesten so site potrebni raboti i e novo renoviran so terasa.
Stevan Mitrevski
070738006
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации