Македонски | Shqip | English |

Se izdava celosno namesten stan od 57m2

Се изнајмува од: Snezana 07 јун. 11:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2,5
Адреса: БУЛ.Трета Македонска Бригада бр.43
Површина: 57 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Станот се наоѓа во општина Аеродром, спроти факултетот American college, во близина на Тинекс. Станот е на петти кат, целосно наместен. Има дневна, бела трпезарија со висок сјај. Приклучена е кабловска и интернет. Приклучено е и парно. Високосјајна бела кујна со бела техника. Има и машина за перење алишта.
Спалната има два кревета кои по желба може да се спојат во брачен кревет, има и плакар.
Станот е слободен од 01.07.2018.
Нема посетени огласи
Кон почеток