Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben namesten stan vo N Lisice

11 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Viktor Вчера 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Издавам двособен наместен стан во населба Ново Лисиче. Зградата е на автобуската станица на Бул. В.С.Бато 5, спроти новиот Т.Ц. Лиса.
Станот е на 2 кат (од вкупно 4 ката) и гледа на внатрешната, мирна страна.
Опремен е со комплет кујна, мебел, интернет, клима уред и е на централно парно греење. Има пространа тераса.
Leaflet
Кон почеток