Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Micurin

Се изнајмува од: Елизабета 20 јун. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е на 3 кат од вкупно 5 ката. Источна ориентација. Има посебна спална и заеднички кујна, дневна и трпезарија. Има лифт и централно парно греење. Цена по договор. Инф тел. 071 250 982
Елизабета
071250982
Leaflet
Кон почеток