Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

9 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: xxx 18 апр. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
се издаа стан
Leaflet
Кон почеток