Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 15 септ. 15:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

SE IZDAVA EKSTRA STAN VO AERODROM 250 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO CENTAROT NA SKOPJE 0 МКД
Trosoben stan vo blizina na Univerzalna 79 800 ЕУР
POVOLNO STAN VO AERODROM 89 900 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
на одлична локација се издава 2 собен стан близу Капитол
Шифра 26648
Контакт тел
078/339-361
Игор
Дом Дизајн
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
Se prodava 4 soben komoten komplet namesten stan vo Kozle 112 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 220 ЕУР
Namesten dvosoben stan kaj Opstinata 0 ЕУР
Trosoben nov stan kaj Amerikan koledz 230 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации