Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Agencija Dom Art 19 јун. 18:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Agencija Dom Art

229 Огласи во продавницата

Ш.144Се изнајмува стан во Козле 200 ЕУР
s.069 Stan vo Kisela Voda 55 000 ЕУР
s.543 stan vo Lisice 83 000 ЕУР
Objekt zgrada P + 3 + P vo G Petrov 624 800 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува комплетно уреден стан на 3-ти кат,со 2 спални соби ,1 санитарен јазол,1 купатико,тераса, во Аеродром,спроти Т.Ц.Бисер.
Leaflet

Agencija Dom Art

229 Огласи во продавницата
s.777 plac Aerodrom Petrovec -
Se iznajmuva namesten dvosoben stan vo Debar Maalo -
S.2156427 Se iznajmuva namesten stan vo K Voda 200 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Karpos 1 kaj Dramski 200 ЕУР
Кон почеток