Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan kaj N.Zeleznicka kaj GET kafe

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Stan 16 ноем. 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva stan na 6kat so centralno parno so Edna spalna soba namesten . Na Mnogu ubava lokcija kaj N.Zeleznicka vo zgradata kaj GET kafe
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации