Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo naselba Aerodrom

0 МКД

Се изнајмува од: Ksenija 20 јан. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан во населба Аеродром, кај Мајчин Дом, одлично сочуван, 78 квадрати, на 6 кат.
Цена по договор.
Ksenija
070314030
Leaflet
Кон почеток